Rekonstrukce koupaliště Blučina

Jak všichni víte, již nějaké období má nový pronajímatel pronajatý areál koupaliště. Dlouho trvalo, než se zdařilo získat dotace na rekonstrukci. V současné době probíhá za provozu rekonstrukce koupaliště, zejména probíhá rekonstrukce interiéru zázemí, šaten a td. Součásti by mělo být i zateplení vlastní budovy bazénu včetně výměny oken a rekonstrukce stropu. Provádí se taktéž kompletní zateplení fasády a nová izolace střechy.

Nově by součástí areálu mělo být zbudováno mj. fitcentrum a solárium .

Již vešlo i v okolí ve známost, že aby nebyl odliv zákazníků bazénu, byla teplota zvýšena natolik, že již i vrabci si o tom na střeše povídají a zase se na bazén do Blučiny začíná jezdit :). Potvrzeno to máme i od dětí, které se tam chodí koupat, že již nevylézají z vody rozklepaní zimou, ale veselé, usměvavé a s hláškou „jako čaj“.

To je dobrý počin, jen tak dále.

Koupaliště má nově zbudovanou i samostatnou přípojku optického internetu od BlučinaNet a jedná se nyní, za jakých okolností bude možno koupaliště propojit a klientům poskytnout internetový bezplatný Hot Spot o rychlosti převyšující obecné zvyklosti, jako např. 50Mb linka online.

Aktuálně přinášíme fotku z probíhající rekonstrukce.

koupaliste rekonstrukce

 

Zanechat komentář