Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Rekonstrukce koupaliště Blučina

Jak všichni víte, již nějaké období má nový pronajímatel pronajatý areál koupaliště. Dlouho trvalo, než se zdařilo získat dotace na rekonstrukci. V současné době probíhá za provozu rekonstrukce koupaliště, zejména probíhá rekonstrukce interiéru zázemí, šaten a td. Součásti by mělo být i zateplení vlastní budovy bazénu včetně výměny oken a rekonstrukce stropu. Provádí se taktéž kompletní zateplení fasády a nová izolace střechy.

Nově by součástí areálu mělo být zbudováno mj. fitcentrum a solárium .

Již vešlo i v okolí ve známost, že aby nebyl odliv zákazníků bazénu, byla teplota zvýšena natolik, že již i vrabci si o tom na střeše povídají a zase se na bazén do Blučiny začíná jezdit :). Potvrzeno to máme i od dětí, které se tam chodí koupat, že již nevylézají z vody rozklepaní zimou, ale veselé, usměvavé a s hláškou „jako čaj“.

To je dobrý počin, jen tak dále.

Koupaliště má nově zbudovanou i samostatnou přípojku optického internetu od BlučinaNet a jedná se nyní, za jakých okolností bude možno koupaliště propojit a klientům poskytnout internetový bezplatný Hot Spot o rychlosti převyšující obecné zvyklosti, jako např. 50Mb linka online.

Aktuálně přinášíme fotku z probíhající rekonstrukce.

koupaliste rekonstrukce